JEDNOSTKI MEDYCZNE

"Zakręcona Dziesiątka" spektakl charytatywny na rzecz hematoonkologii w naszym Szpitalu - jeszcze można kupić bilety!

 

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10-ta edycja inicjatyw dobroczynnych Lubelskiej Akcji Charytatywnej! Już wkrótce ponad 120 osób - "Znanych, a nieznanych" - wystąpi na dużej scenie w szczytnym celu, którym jest wsparcie lubelskiej hematoonkologii, konkretnie zaś Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki, funkcjonującego w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1.

Aktorkami i aktorami, tancerkami i tancerzami są osoby wykonujące w codziennym życiu zawody często bardzo odległe od artystycznych - lekarze, prawnicy, naukowcy, politycy, szefowie i pracownicy wielu instytucji i firm Otwierają oni serca, poświęcają swój czas i angażują się w projekt, który niesie dobro. Efektem ich tegorocznej działalności będą dwa spektakle pt. "Zakręcona Dziesiątka" oraz licytacja obrazów podczas uroczystej kolacji (odbędzie się ona nieco później, o czym poinformujemy osobno).

BILETY DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE CSK:

spektakl 17.10. - link

spektakl 18.10. - link

 

Informacje o spektaklach "Zakręcona Dziesiątka":

 

Twórcy spektaklu: scenariusz - Tomasz Skoniecki / reżyseria - Benek Byrski

Terminy: 17 i 18. 10. 2023

Miejsce: CSK

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 16 Październik 2023 | Autor: Anna Guzowska