JEDNOSTKI MEDYCZNE

Wcześniaki urodzone w naszym Szpitalu otrzymały prezenty od Fundacji Przed Czasem

 

Fundacja Przed Czasem przekazała ostatnio dla wcześniaków przebywających na Oddziale Neonatologicznym naszego Szpitala pakiety informacyjne ze "Śpiworkami z misją".

Każdy wcześniak opuszczający oddział otrzyma śpiworek wraz z materiałami informacyjnymi na temat pomocy oferowanej przez Fundację Przed Czasem.

Aktualnie Fundacja Przed Czasem refunduje koszty wizyt patronażowych położnej oraz fizjoterapeutów dla wcześniaków, które były odseparowane od rodziców w czasie pandemii COVID-19. Regulamin akcji oraz wymagania zostały opisane na www.przedczasem.org w zakładce "Potrzebuję pomocy".
Fundacja oferuje także możliwość porozmawiania z takimi specjalistami jak fizjoterapeuta, Certyfikowana Doradca Laktacyjna czy neurologopeda na czacie Fundacji. W ramach porozumienia z Centrum Interwencji Kryzysowej, przeszkoleni z tematyki wcześniactwa psychologowie oraz psychoterapeuci świadczą również nielimitowane wsparcie psychologiczne dla potrzebujących rodziców.

SPSK 1 w Lublinie dziękuje serdecznie Fundacji za współpracę i upominki dla naszych wcześniaków, zaś ich rodziców zapraszamy na funpage Fundacji Przed Czasem na facebooku (www.facebook.com/fundacjaprzedczasem)

Artykuły - pozostałe
10. kwietnia odbył się briefing prasowy, dotyczący kilku istotnych zagadnień z zakresu położnictwa i patologii ciąży, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla rodziców już oczekujących dziecka lub planujących wkrótce ciążę. Podczas briefingu poruszono
USK1 w Lublinie z największym odsetkiem znieczuleń do porodu w województwie lubelskim Jak podaje serwis termedia.pl: " ...za cel stawiają sobie poprawę opieki na salach porodowych – chcą, żeby znieczulenie zewnątrzoponowe było dostępne w jak
22. marca zainaugurowano Eastern Europe Anesthesiology and Intensive Therapy Experts Forum . To dwa dni spotkań ekspertów z Estonii, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Polski, podczas których specjaliści i liderzy opinii w dziedzinie anestezjologii i
Aktualizacja: 16 luty 2021 | Autor: Anna Guzowska