JEDNOSTKI MEDYCZNE

Wcześniaki urodzone w naszym Szpitalu otrzymały prezenty od Fundacji Przed Czasem

 

Fundacja Przed Czasem przekazała ostatnio dla wcześniaków przebywających na Oddziale Neonatologicznym naszego Szpitala pakiety informacyjne ze "Śpiworkami z misją".

Każdy wcześniak opuszczający oddział otrzyma śpiworek wraz z materiałami informacyjnymi na temat pomocy oferowanej przez Fundację Przed Czasem.

Aktualnie Fundacja Przed Czasem refunduje koszty wizyt patronażowych położnej oraz fizjoterapeutów dla wcześniaków, które były odseparowane od rodziców w czasie pandemii COVID-19. Regulamin akcji oraz wymagania zostały opisane na www.przedczasem.org w zakładce "Potrzebuję pomocy".
Fundacja oferuje także możliwość porozmawiania z takimi specjalistami jak fizjoterapeuta, Certyfikowana Doradca Laktacyjna czy neurologopeda na czacie Fundacji. W ramach porozumienia z Centrum Interwencji Kryzysowej, przeszkoleni z tematyki wcześniactwa psychologowie oraz psychoterapeuci świadczą również nielimitowane wsparcie psychologiczne dla potrzebujących rodziców.

SPSK 1 w Lublinie dziękuje serdecznie Fundacji za współpracę i upominki dla naszych wcześniaków, zaś ich rodziców zapraszamy na funpage Fundacji Przed Czasem na facebooku (www.facebook.com/fundacjaprzedczasem)

Artykuły - pozostałe
Nowy budynek Szpitala przy ul. Radziwiłłowskiej 13 został już oddany do użytku, 11 lutego przyjęto w nim pierwszych pacjentów. Powstało tu centrum kompleksowego leczenia chorób nowotworowych, na które składają się: przeniesiona z ulicy Staszica
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie otrzymał dofinansowanie na realizację następujących projektów: „Doposażenie jednostek klinicznych, zajmujących się leczeniem i diagnostyką chorób układu oddechowego, kostno-stawowo-mięśniowego
Lubelska Akcja Charytatywna „Znani, a nieznani” to ponad 100-osobowa grupa skupiająca w swych szeregach powszechnie znanych i szanowanych przedstawicieli świata nauki, kultury, mediów oraz popularnych i lubianych artystów, którzy tworzą spektakle
Aktualizacja: 16 luty 2021 | Autor: Anna Guzowska