"Terapie innowacyjne - minimalizm i precyzja w medycynie" - konferencja naukowa / 10.05.2019

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 był współorganizatorem oraz sprawował patronat nad konferencją naukową "Terapie innowacyjne - minimalizm i precyzja w medycynie", która odbyła się w piątek, 10 maja. Głównym podmiotem zaangażowanym w przygotowanie konferencji była Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1, reprezentowana przez dra hab. n.med. Marka Husa.

Ciekawa tematyka wydarzenia, dotycząca terapii innowacyjnych nie tylko w hematologii, ale również w chirurgii, ginekologii, dermatologii, nefrologii, pulmunologii, kardiologii, okulistyce oraz chorobach zakaźnych, jak również grono najlepszych specjalistów w poszczególnych dziedzinach, gwarantowały wysoki poziom wystąpień i dyskusji.

Konferencja odbyła się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera w Lublinie, zaś patronatami objęli ją: Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1.

Strona dot. wydarzenia / szczegółowy program i prelegenci - kliknij tutaj

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 22 Maj 2019 | Autor: Anna Guzowska