JEDNOSTKI MEDYCZNE

SPSK 1 świątecznie: koncert dla pacjentów Kliniki Chirurgii Onkologicznej oraz spotkania opłatkowe pracowników

 

Zbliżające się święta to dla pracowników naszego Szpitala czas symbolicznych spotkań w gronie najbliższych współpracowników. W jednym z nich, poza Kierownikami Klinik i innych jednostek medycznych SPSK 1, uczestniczyli także: Biskup Mieczysław Cisło, JM Rektor UM Prof. Wojciech Załuska, ks. Prałat Tadeusz Pajurek.

Pamiętając o pacjentach hospitalizowanych w SPSK Nr 1, 15. grudnia zorganizowaliśmy w Klinice Chirurgii Onkologicznej kolejny koncert, tym razem typowo świąteczny, by choć na chwilę dał on wytchnienie i radość tym, którzy w tak szczególnym czasie pozostają w szpitalu. Wystąpiły artystki Instytutu Muzyki UMCS: Anna Michałowska - Kotynia (wokal) oraz Agnieszka Derlak (fortepian).

W wydaniu wigilijnym "Wydarzeń" na antenie Polsatu o 18:50 będzie można zobaczyć materiał zrealizowany podczas koncertu - muzyka, kolędy, które przeplatają się z historią pacjenta hospitalizowanego w naszej Klinice.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania świątecznego Kierowników Klinik SPSK 1, które odbyło się 14. grudnia oraz z niepowtarzalnego koncertu dedykowanego pacjentom.

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 22 Grudzień 2022 | Autor: Anna Guzowska