SPSK 1 świątecznie: koncert dla pacjentów Kliniki Chirurgii Onkologicznej oraz spotkania opłatkowe pracowników

Zbliżające się święta to dla pracowników naszego Szpitala czas symbolicznych spotkań w gronie najbliższych współpracowników. W jednym z nich, poza Kierownikami Klinik i innych jednostek medycznych SPSK 1, uczestniczyli także: Biskup Mieczysław Cisło, JM Rektor UM Prof. Wojciech Załuska, ks. Prałat Tadeusz Pajurek.

Pamiętając o pacjentach hospitalizowanych w SPSK Nr 1, 15. grudnia zorganizowaliśmy w Klinice Chirurgii Onkologicznej kolejny koncert, tym razem typowo świąteczny, by choć na chwilę dał on wytchnienie i radość tym, którzy w tak szczególnym czasie pozostają w szpitalu. Wystąpiły artystki Instytutu Muzyki UMCS: Anna Michałowska - Kotynia (wokal) oraz Agnieszka Derlak (fortepian).

W wydaniu wigilijnym "Wydarzeń" na antenie Polsatu o 18:50 będzie można zobaczyć materiał zrealizowany podczas koncertu - muzyka, kolędy, które przeplatają się z historią pacjenta hospitalizowanego w naszej Klinice.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania świątecznego Kierowników Klinik SPSK 1, które odbyło się 14. grudnia oraz z niepowtarzalnego koncertu dedykowanego pacjentom.

Aktualizacja: 22 Grudzień 2022 | Autor: Anna Guzowska