JEDNOSTKI MEDYCZNE

Przekazanie darów zebranych przez Teatr Muzyczny dla najmłodszych pacjentów Szpitala

 

W ramach współpracy nawiązanej przez przedstawicieli I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK nr 1 z Teatrem Muzycznym w Lublinie, w połowie listopada miało miejsce przekazanie darów zebranych przez Teatr dla najmłodszych pacjentów z Oddziałów zlokalizowanych przy ul. Głuskiej.

W imieniu Pani Profesor Hanny Karakuły-Juchnowicz, Lekarza Kierującego Oddziałami I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK nr 1, całego Zespołu Pracowników Oddziału Psychiatrii Dzieci i Młodzieży i nade wszystko - wszystkich Pacjentów Kliniki serdecznie dziękujemy za otrzymane wsparcie w postaci obrazów, słodyczy, gier planszowych, materiałów piśmienniczych i innych upominków, tak bardzo potrzebnych w prawidłowym przebiegu procesów terapeutycznych i leczenia dzieci przebywających w oddziałach dla Dzieci i Młodzieży - stacjonarnym i dziennym.

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 21 Listopad 2022 | Autor: Anna Guzowska