Nowa lokalizacja punktu wymazowego w kierunku COVID-19 oraz informacja o wstrzymaniu działalności Izolatorium

Informujemy, iż zmieniona została lokalizacja punktu wymazowego działającego dotychczas w Izolatorium przy ul. Spadochroniarzy 9 w Lublinie.

Punkt wymazowy funkcjonuje obecnie w Szpitalu Tymczasowym na terenie Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11. Dokładnych wskazówek o jego lokalizacji udzieli personel ochrony przy wejściu i wjeździe od strony ul. Piłsudskiego.

Informacje i kontakt do punktu wymazowego: tel. 81 458 23 47

Z uwagi na poprawę sytuacji epidemiologicznej, od 17 maja br. wstrzymana została działalność Izolatorium przy ul. Spadochroniarzy, które dotychczas funkcjonowało przy SPSK 1 w Lublinie.

Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 19 Maj 2021 | Autor: Anna Guzowska