Lubelska Akcja Charytatywna wystąpiła dla SPSK 1

Lubelska Akcja Charytatywna „Znani, a nieznani” to ponad 100-osobowa grupa skupiająca w swych szeregach powszechnie znanych i szanowanych przedstawicieli świata nauki, kultury, mediów oraz popularnych i lubianych artystów, którzy tworzą spektakle charytatywne w szczytnych celach.

W ramach tej inicjatywy 5 oraz 6 grudnia 2018 roku wystawiono w Centrum Spotkania Kultur dwa spektakle. Fundusze zebrane podczas akcji przeznaczono na zakup aparatury medycznej dla Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie.

Podczas tegorocznej akcji padł absolutny rekord! Na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki przy SPSK 1 zebrano ponad 235.000 zł!

Dziękujemy publiczności, że zechciała kupić bilety i obejrzeć spektakl "Rzeczpospolita babska", darczyńcom, aktorom, organizatorom, sponsorom i mediom!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego dnia spektaklu "Rzeczpospolita babska"(5.06.2018) autorstwa Mieczysława Sachadyna.

Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 05 luty 2019 | Autor: Anna Guzowska