JEDNOSTKI MEDYCZNE

Lubelska Akcja Charytatywna dla psychiatrii dziecięcej w SPSK 1 - rekordowy wynik aukcji w "Dworze Anna" 29.09.22

 

Tegoroczna edycja wydarzeń organizowanych przez Lubelską Akcję Charytatywną wspiera psychiatrię dziecięcą w naszym Szpitalu. 18 i 19 października odbędą się spektakle w CSK, 29. września miała miejsce uroczysta kolacja połączona z aukcją obrazów, biżuterii i innych cennych przedmiotów, która również zasili cel zbiórki.

Podczas czwartkowej aukcji zebrano ok. 91.000 zł, które zasilą konto Lubelskiego Stowarzyszenia Naukowego na Rzecz Rozwoju Psychiatrii, działające w ramach I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK Nr 1 przy ul. Głuskiej 1.

Zarówno Prezes Lubelskiego Stowarzyszenia Naukowego na Rzecz Rozwoju Psychiatrii, dr n. med. Agata Makarewicz, jak i Dyrektor Naczelna SPSK Nr 1, Beata Gawelska, podając zebraną kwotę do wiadomości uczestników kolacji w "Dworze Anna", nie kryły radości i wzruszenia z wyniku aukcji. Najdroższym wylicytowanym obrazem okazał się wystawiony na licytację jako drugi, zatytułowany "Ślizgawka", autorstwa Statysa Eidrigeviciusa - jego nabywca zapłacił 16.500 zł

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w aukcję, dobre serca i hojność nabywcom, zaś autorom, którzy przekazali prace na aukcję, dziękujemy za wsparcie szczytnego celu!

Przypominamy, że przed nami dwa spektakle Lubelskiej Akcji Charytatywnej pt. "Szalone wakacje":

  • Terminy spektakli: 18 i 19. 10. 2022 r.
  • Miejsce: CSK w Lublinie
  • Charakter wydarzenia: w spektaklach charytatywnych występują "Znani, a nieznani", czyli osoby wykonujące - w większości - profesje, które nie mają nic wspólnego z aktorstwem lub jakąkolwiek sztuką sceniczną, m.in. przedstawiciele lubelskiego świata nauki, polityki, biznesu, mediów, instytucji publicznych, kulturalnych. Oczywiście na scenie pojawią się również artystki i artyści profesjonalnie zajmujący się śpiewem, tańcem i muzyką, którzy stale, od początku powstania Lubelskiej Akcji Charytatywnej, występują w spektaklach i wspierają "aktorów" - amatorów w ich wysiłkach.
  • Bilety do nabycia w CSK i na stronie csk

Zapraszamy!

Galeria
Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 30 Wrzesień 2022 | Autor: Anna Guzowska