Koniec września na budowie SPSK 1 - ukończono ostatnią kondygnację niższej części obiektu.

Właśnie ukończono budowę ostatniej kondygnacji w niższej części obiektu, który powstaje od strony Al. Solidarności. Będzie się tu mieścił m. in. Szpitalny Oddział Ratunkowy, do którego podjazd również jest już w fazie realizacji. Wkrótce rozpoczną się prace związane z zadaszeniem budynku. Kolejny etap to realizacja największej części nowegoSzpitala, kaskadowo opadającej w dół od strony ul. Staszica.
W galerii znajdują się zdjęcia z 28.09.2020 oraz fotografie wykonane nieco wcześniej, podczas wizytacji budowy przez przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia (na tych zdjęciach widoczni są przedstawiciele MZ, Dyrekcji SPSK1, UM w Lublinie oraz Wykonawcy - firmy Budimex).

Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Białaczki , które działa w ramach Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku USK Nr 1 , wzięło udział w III edycji DOTACJI Fundacji DKMS, realizowanych w ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i
Klinika Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej USK1 to jedyny ośrodek w makroregionie, który specjalizuje się w okulistyce dziecięcej. Z radością informujemy, że jednostka kierowana przez Prof. Roberta Rejdaka otrzymała z dodatkowego rozdania darów od
14. czerwca odbyło się uroczyste zakończenie Programu Wieloletniego pn. "Przebudowa i rozbudowa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie" oraz oficjalne otwarcie najnowszego budynku USK 1 ,
Aktualizacja: 30 Wrzesień 2020 | Autor: Redakcja