JEDNOSTKI MEDYCZNE

Jak przekazywać paczki dla pacjentów hospitalizowanych w Klinikach przy ul. Staszica?

 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną nadal obowiązuje całkowity zakaz wstępu na teren Szpitala dla osób, które nie są pracownikami lub pacjentami, w tym dla odwiedzających.

Osoby, które chcą przekazać paczkę dla pacjenta, przebywającego w klinice przy ul. Staszica 16 lub 11, proszone są o pozostawienie jej w jednym z dwóch wyznaczonych miejsc, w zależności od tego, w jakiej Klinice przebywa adresat przesyłki.

 

1. Dla pacjentów hospitalizowanych w Klinikach po stronie ulicy Staszica 16 - paczki zostawiamy na portierni przy szlabanie (Staszica 16) i podajemy pracownikowi Szpitala przez okno.

2. Dla pacjentów hospitalizowanych w Klinikach po stronie ulicy Staszica 11 - paczki zostawiamy na portierni od strony ul. Karmelickiej (kiosk przy szlabanie).

 

 

Warunki przyjęcia paczki dla pacjenta przez personel SPSK1:

- oznaczenie jej czytelnie imieniem i nazwiskiem chorego

- napisanie nazwy Kliniki, w której przebywa pacjent

- podanie numeru telefonu kontaktowego (opcjonalnie)

- paczka musi być szczelnie zamknięta (nie będą przyjmowane otwarte torby foliowe!)

- portiernie szpitalne czynne są przez całą dobę, jednak paczki dostarczone po g.14 mogą być dostarczone pacjentom następnego dnia

 

Na portierni przy ul. Karmelickiej proszę zostawiać paczki dla pacjentów przebywających w następujących jednostkach:

  • Klinika Chirurgii Urazowej i Medycyny Ratunkowej
  • Klinika Chirurgii Naczyniowej i Angiologii
  • Klinika Chirurgii Szczękowo- Twarzowej
  • Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku
portiernia KarmelickaNa portierni przy ul. Staszica 16 (okienko przy szlabanie) proszę zostawiać paczki dla pacjentów przebywających w następujących jednostkach:

  • Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego
  • Klinika Chorób Wewnętrznych
  • Klinika Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii
  • Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży
  • Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  • Klinika Chorób Zakaźnych
portiernia Staszica 16

Podpisane wg. podanych powyżej wskazówek paczki dla osób hospitalizowanych w innych lokalizacjach Szpitala - przy ul. Głuskiej, Chmielnej i Radziwiłłowskiej, prosimy zostawiać personelowi również na portierniach / w dyżurkach w poszczególnych budynkach.

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 26 Sierpień 2020 | Autor: Anna Guzowska