Informacja o działającym w SPSK 1 specjalistycznym ośrodku dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne

"Narodowy Program Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2019 - 2023", który realizowany jest ze środków publicznych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia, realizowany jest w SPSK Nr 1 w Lublinie w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku. Ma on na celu poprawę jakości życia i zmniejszenie chorobowości poprzez objęcie leczeniem specjalistycznym tej grupy pacjentów.

Utworzenie w naszym Szpitalu ośrodka usprawnia diagnostykę i leczenie chorych z regionu na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne, było ono poprzedzone spełnieniem wielu kryteriów szczegółowych dla jednostek, które zakwalifikowały się do realizacji w.w. programu.

Informacje dla pacjentów:

strona internetowa Ministerstwa Zdrowia: o programie

Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1 - ul. Staszica 11 Lublin

tel. 81 534 54 68 (sekretariat w godz. 7:30-15:00)

po godzinie 15:00:

tel. 81 534 23 97 lub 81 534 54 96 (gab. lek.)

tel. 81 534 54 92 (dyż. piel.)

Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 24 Lipiec 2019 | Autor: Anna Guzowska