JEDNOSTKI MEDYCZNE

Bank Mleka Kobiecego SPSK Nr 1 uczestniczy w projekcie realizowanym przez Fundację Bank Mleka Kobiecego i UNICEF

 

Fundacja Bank Mleka Kobiecego wraz z Partnerami, wśród których jest również Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, działając na zlecenie UNICEF, rozpoczynają realizację projektu pt. Wsparcie i promocja wyłącznego karmienia piersią oraz odpowiednich praktyk w zakresie karmienia niemowląt i małych dzieci ukraińskich i polskich matek w Polsce w sytuacji kryzysowej. Celem projektu jest podwyższenie poziomu opieki nad kobietą w kryzysie okołoporodowym oraz poszerzenie zakresu świadczeń szpitali o wielospecjalistyczne poradnictwo. Dzięki takiemu wsparciu możliwe będzie złagodzenie skutków traum i niedożywienia dzieci w sytuacji kryzysu uchodźczego, ekonomicznego i psychologicznego.   

Projekt realizowany jest przez Fundację Bank Mleka Kobiecego w Partnerstwie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, organizacją FHI 360 oraz Ministerstwem Zdrowia dzięki środkom UNICEF przeznaczonym na odpowiedź na kryzys uchodźczy w Polsce. 

Slogo Fundacja Bank Mlekazczegółowe informacje na stronie www.bankmleka.pl 

 

logo UNICEF

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 24 Styczeń 2023 | Autor: Anna Guzowska