18. maja zmarł dr n.med. Andrzej Andrzejewski. Kondolencje dla Rodziny oraz informacja o uroczystościach pogrzebowych.

Z przykrością zawiadamiamy, iż 18.05.2022 r. zmarł dr n.med. Andrzej Andrzejewski. Miał 69 lat.

Dr n. med Andrzej Andrzejewski był  zatrudniony w SPSK Nr 1 w Lublinie do 28.08.2020 na stanowisku starszego asystenta w II Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i  Nowotworów Układu Pokarmowego, 29. sierpnia 2020 r. przeszedł na emeryturę. Posiadał specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej, którą uzyskał w 1986 r.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek - 23. maja w kościele pw. św. Agnieszki w Lublinie, ul. Kalinowszczyzna 62.

Różaniec w intencji Zmarłego odbędzie się o godz. 12:30, następnie Msza pogrzebowa o godz. 13:00, po czym nastąpi złożenie urny do grobu.

Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia. Cześć Jego pamięci!

Dyrekcja i Pracownicy SPSK Nr 1 w Lublinie.

W imieniu własnym i współpracowników II Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego SPSK nr 1 w Lublinie, składamy wyrazy współczucia Żonie oraz najbliższej Rodzinie z powodu śmierci ś.p. dr n.med. Andrzeja Andrzejewskiego, adiunkta Kliniki, znakomitego chirurga, przyjaciela, dobrego człowieka.

Wspomnienia wspólnie spędzonych chwil w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie, w trakcie studiów na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i podczas ponad 40-lat wspólnej pracy zawodowej w Klinice Chirurgii SPSK nr 1 w Lublinie, na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Spoczywaj w pokoju Stary Druhu.

Grzegorz Wallner i zespół pracowników II Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego SPSK nr 1 w Lublinie.

23. maja rozpoczyna się XXIV edycja LUBELSKICH SPOTKAŃ NAUKOWYCH . Wydarzenia potrwają trzy dni i odbywają się w hotelu Ibis Styles Lublin. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania to: "Psychiatria dzisiaj: integracja, innowacja, inspiracja –
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Lublinie działa jedyny w województwie lubelskim Bank Mleka Kobiecego , który w ciągu pięciu lat swojej działalności znacząco przyczynił się do wsparcia noworodków w regionie. Banku Mleka, który powstał w
Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży USK Nr 1 po raz pierwszy uczestniczy w ogólnopolskiej akcji Fundacji Rodzić po Ludzku - Tydzień Godnego Porodu . Z tej okazji 15. maja odbyło się spotkanie personelu medycznego z przyszłymi mamami,
Aktualizacja: 20 Maj 2022 | Autor: Anna Guzowska