JEDNOSTKI MEDYCZNE

12 maja: Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Życzenia oraz informacja o Mszy św.

 

12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia i dziękujemy za poświęcenie i zaangażowanie w pracę oraz opiekę nad pacjentami wszystkim Paniom oraz Panom pracującym w tym zawodzie - szczególnie w naszym Szpitalu.

W imieniu Kapelanów SPSK 1 zapraszamy również na Mszę św. w Państwa intencji, która odbędzie się 12 maja o godz. 18 w Kościele Rektoralnym.

12 maja - Dzień Pielęgniarek i Położnych

 

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 11 Maj 2022 | Autor: Anna Guzowska