JEDNOSTKI MEDYCZNE

1.10.20 - Międzynarodowy Dzień Pokrzywki: Urticaria Day 2020 - Who cares? UCARE!

 

1. października 2020 już po raz szósty obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pokrzywki (UDAY) - w tym roku również skupiamy szczególną uwagę na pacjentach z tym schorzeniem. Problem pokrzywki jest ciągle aktualny, chcemy zwiększać świadomość  na jej temat wśród pacjentów i ich bliskich.

Ten dzień jest dla Was!

W ramach Ambulatorium i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej UM i SPSK1 działa "Centrum Kompetencyjne Diagnostyki i Leczenia Pokrzywki" zrzeszone w Międzynarodowej Sieci Global Allergy & Asthma European Network Urticaria Center of Reference & Excellence.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje z doświadczonymi lekarzami z Kliniki, zajmującymi się diagnostyką i leczeniem pokrzywki. Ze względu na pandemię COVID-19 konieczne jest ustalenie godziny spotkania pod numerem telefonu: 81 532 36 47.

Zapraszamy!

Artykuły - pozostałe
Przedstawiamy galerię zdjęć nowego budynku USK 1, wykonanych kilka dni temu od strony ul. Staszica, Szewskiej i Al. Solidarności.
Informujemy, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku wprowadza ograniczenie odwiedzin u pacjentów - są one możliwe wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody ze strony Kierownika
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie , ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, OGŁASZA PISEMNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż tomografu komputerowego typu VCT Light Speed, rok produkcji 2008. Cena wywoławcza: 90 000,00 zł netto/ 97
Aktualizacja: 29 Wrzesień 2020 | Autor: Redakcja