JEDNOSTKI MEDYCZNE

Profesor Robert Rejdak, Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej SPSK 1 Ambasadorem Województwa Lubelskiego. Gratulujemy!

 

11. lutego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się XXIV Gala nadania Tytułów Honorowych Województwa Lubelskiego 2022, połączona z wręczeniem certyfikatów XVII edycji projektu gospodarczego Marka Lubelskie. 

Jest nam miło poinformować, że w kategorii „osoba” tytuł Ambasadora otrzymał prof. Robert Rejdak - Kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej w naszym Szpitalu, współpracujący z wieloma ośrodkami medycznymi na świecie. Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi sukcesu!

Podczas wydarzenia przyznano również inne tytuły, wśród nich w kategorii „instytucja” dostrzeżono Teatr Muzyczny w Lublinie, zaś w kategorii „firma” nagrodzony został Speedway Lublin, który prowadzi klub Motor Lublin. Nadano również tytuły Ambasadora Specjalnego, które otrzymali Konsulat RP w Las Vegas oraz PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa z Zamościa. Podczas Gali wręczono również certyfikaty laureatom projektu gospodarczego Marka Lubelskie.

Organizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, poniżej informacja ze strony internetowej Urzędu:

Województwo Lubelskie corocznie honoruje osoby, instytucje i firmy, które mają niekwestionowane osiągnięcia i zasługi w kreowaniu dobrego wizerunku regionu w kraju i za granicą. Prestiżowe tytuły i statuetki przyznawane są od 1999 roku. Województwo lubelskie honorując osoby, firmy i instytucje wyraża dumę i podziw dla ich wkładu w rozwój regionu i jego godną reprezentację w Polsce i na arenie międzynarodowej. Jest to wyraz uznania osiągnięć i spektakularnych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Informacje medialne o wydarzeniu i zdjęcia:

Radio Lublin

Kurier Lubelski

tvp3

 

 

 

Artykuły - pozostałe
Nowy budynek Szpitala przy ul. Radziwiłłowskiej 13 został już oddany do użytku, 11 lutego przyjęto w nim pierwszych pacjentów. Powstało tu centrum kompleksowego leczenia chorób nowotworowych, na które składają się: przeniesiona z ulicy Staszica
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie otrzymał dofinansowanie na realizację następujących projektów: „Doposażenie jednostek klinicznych, zajmujących się leczeniem i diagnostyką chorób układu oddechowego, kostno-stawowo-mięśniowego
Lubelska Akcja Charytatywna „Znani, a nieznani” to ponad 100-osobowa grupa skupiająca w swych szeregach powszechnie znanych i szanowanych przedstawicieli świata nauki, kultury, mediów oraz popularnych i lubianych artystów, którzy tworzą spektakle
Aktualizacja: 14 luty 2023 | Autor: Anna Guzowska