JEDNOSTKI MEDYCZNE

Profesor Mirosław Czuczwar o Oddziale Intensywnej Terapii w nowym budynku Szpitala - film

 

Większość jednostek naszego Szpitala, które zaplanowano do relokalizacji, została już przeniesiona do nowego obiektu "G 16" przy ul. Staszica 16. Wśród nich Oddział Intensywnej Terapii, przeniesiony z najstarszej części zabudowań poklasztornych.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym Kierownik II Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Profesor Mirosław Czuczwar, prezentuje nowy Oddział.

https://www.youtube.com/watch?v=rV0YaMphBbA

 

Artykuły - pozostałe
Głównym celem Ośrodka Rozrodczości i Ginekologii Małoinwazyjnej , który funkcjonuje w ramach I Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii USK 1, jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości kompleksowej opieki w szeroko pojętym obszarze
29. listopada odbył się wspólny briefing prasowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 oraz Politechniki Lubelskiej , który dotyczył organizacji trzeciego już konkursu na aranżację kolorystyczną szpitalnych wnętrz, tym razem zabytkowego budynku
Informujemy, że Rekolekcje Adwentowe dla pracowników ochrony zdrowia odbędą się w dniach 6. - 8. grudnia o godz.18:00 w kościele rektoralnym przy ul. Staszica 16a.
Aktualizacja: 09 Listopad 2023 | Autor: Anna Guzowska