JEDNOSTKI MEDYCZNE

Premiera spektaklu "Zakręcona dziesiątka" - 17.10.23. Można jeszcze kupić bilety na dzisiejsze przedstawienie. Zapraszamy!

 

Wczoraj (17.10.) w CSK odbyła się premiera jubileuszowego spektaklu Lubelskiej akcji charytatywnej pt. "Zakręcona dziesiątka". Dziś o godz.19 drugie przedstawienie - wciąż można jeszcze kupić ostatnie bilety na stronie internetowej CSK lub w kasie przed imprezą. Zapraszamy!

W tym roku zbieramy fundusze na wsparcie Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki, które funkcjonuje w naszym Szpitalu. Z tego powodu w obsadzie spektaklu znalazło się wielu pracowników USK 1 - przede wszystkim z Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku. Kierownik Kliniki w roli Gargamela? - to po prostu trzeba zobaczyć!

Galeria zdjęć poniżej przedstawia ujęcia ze "Znanymi, a nieznanymi" z USK 1 (fot.A.Guzowska)

Informacje i zdjęcia: Lublin.24 / tvp3 / Lubelski.pl

 

Artykuły - pozostałe
Głównym celem Ośrodka Rozrodczości i Ginekologii Małoinwazyjnej , który funkcjonuje w ramach I Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii USK 1, jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości kompleksowej opieki w szeroko pojętym obszarze
29. listopada odbył się wspólny briefing prasowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 oraz Politechniki Lubelskiej , który dotyczył organizacji trzeciego już konkursu na aranżację kolorystyczną szpitalnych wnętrz, tym razem zabytkowego budynku
Informujemy, że Rekolekcje Adwentowe dla pracowników ochrony zdrowia odbędą się w dniach 6. - 8. grudnia o godz.18:00 w kościele rektoralnym przy ul. Staszica 16a.
Aktualizacja: 18 Październik 2023 | Autor: Anna Guzowska