JEDNOSTKI MEDYCZNE

Najnowsze zdjęcia nowego budynku Szpitala przy ul. Staszica 16

 

Prezentujemy zdjęcia nowego budynku, który powstaje w ramach Projektu przebudowy i rozbudowy SPSK 1 na placu od strony Al.Solidarności. Jest to niższa część kaskadowego obiektu, wpisującego się w ukształtowanie terenu, z głównym wejściem od strony ul. Staszica 16 oraz z drugim wejściem i podjazdem dla karetek od strony Al. Solidarności.

Obecnie realizowana jest trzecia kondygnacja tej części Szpitala, są już klatki schodowe, widać zarys murów sal operacyjnych i SOR-u.

(Fot. wykonane 31.08.2020; autor: A.Guzowska SPSK1)

Artykuły - pozostałe
29. września w Lublinie odbędzie się Marsz Różowej Wstążki, współorganizowany przez Urząd Miasta Lublin i Lubelskie Stowarzyszenie Amazonek. W ramach obchodów przypadającego we wrześniu miesiąca świadomości nowotworów ginekologicznych, Samodzielny
W najbliższy piątek i sobotę (29-30 września) w hotelu IBIS w Lublinie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?”. W konferencji wezmą udział specjaliści w zakresie karmienia piersią:
W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10-ta edycja inicjatyw dobroczynnych Lubelskiej Akcji Charytatywnej ! Już wkrótce ponad 120 osób - "Znanych, a nieznanych" - wystąpi na dużej scenie w szczytnym celu, którym jest wsparcie lubelskiej
Aktualizacja: 31 Sierpień 2020 | Autor: Anna Guzowska