JEDNOSTKI MEDYCZNE

Gratulacje od Zarządu SPSK Nr 1 dla Politechniki Lubelskiej z okazji obchodów 70-lecia powstania

 

Z okazji Jubileuszu 70-lecia powstania, Zarząd Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 składa serdeczne gratulacje JM Rektorowi i całej społeczności Politechniki Lubelskiej, życzymy dalszych sukcesów i umacniania pozycji doskonałej szkoły wyższej - nie tylko w naszym regionie!

Dziękujemy za dotychczasową współpracę z naszym Szpitalem w zakresie organizacji konkursów na aranżację i zaprojektowanie wnętrz dwóch budynków, które powstały w ramach przebudowy i rozbudowy SPSK nr 1 - przy ul. Radziwiłłowskiej oraz Staszica 16.

Artykuły - pozostałe
Dziś Dzień Dziecka, przed budynkiem SPSK 1 taki obrazek: wycieczka dzieci, które fotografują się z naszym Stasiem - lekarzem! W dodatku z jeszcze jednym, miłym koziołkiem. Wszystkim Dzieciom życzymy zdrowia i wiele radości!
Informujemy rodziców i opiekunów dzieci, które dotychczas korzystały z okulistycznych porad lekarskich przy ul. Chmielnej, iż od 1. czerwca br . Poradnia Okulistyczna Dziecięca zostaje przeniesiona na ul Langiewicza 6A (I piętro) . Poradnia dla
Szanowni Państwo, informujemy, iż od 1. czerwca 2023 r. następuje zmiana organizacji pracy Izby Przyjęć Ogólnej SPSK Nr 1 w Lublinie (IPO) , polegająca na zlikwidowaniu pionu lekarza dyżurnego. Oznacza to, że konsultacje lekarskie, w ramach tej Izby
Aktualizacja: 16 Maj 2023 | Autor: Anna Guzowska