JEDNOSTKI MEDYCZNE

Dzień Pracownika Służby Zdrowia - życzenia dla personelu SPSK Nr 1

 

Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia obchodzony jest 7. kwietnia z okazji rocznicy powstania WHO.

Wszystkim Pracownikom naszego Szpitala życzymy siły i optymizmu w codziennej pracy, pomimo trudnych sytuacji. Zdrowia i satysfakcji w życiu osobistym oraz zawodowym!

Dziękujemy za Państwa trud i zaangażowanie.

Artykuły - pozostałe
29. września w Lublinie odbędzie się Marsz Różowej Wstążki, współorganizowany przez Urząd Miasta Lublin i Lubelskie Stowarzyszenie Amazonek. W ramach obchodów przypadającego we wrześniu miesiąca świadomości nowotworów ginekologicznych, Samodzielny
W najbliższy piątek i sobotę (29-30 września) w hotelu IBIS w Lublinie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?”. W konferencji wezmą udział specjaliści w zakresie karmienia piersią:
W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10-ta edycja inicjatyw dobroczynnych Lubelskiej Akcji Charytatywnej ! Już wkrótce ponad 120 osób - "Znanych, a nieznanych" - wystąpi na dużej scenie w szczytnym celu, którym jest wsparcie lubelskiej
Aktualizacja: 07 Kwiecień 2022 | Autor: Anna Guzowska