JEDNOSTKI MEDYCZNE

Certyfikat dot. zabiegów HIPEC dla Kliniki Chirurgii Onkologicznej SPSK 1

 

Informujemy, iż podczas ostatniego zebrania członków Sekcji Nowotworów Otrzewnej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, wręczono certyfikaty jakości dla wykonywania zabiegów cytoredukcyjnych i HIPEC ośrodkom, które spełniły szczegółowe warunki zawarte w czasopismach naukowych, sformułowane przez Towarzystwo Chirurgów Polskich i Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej.

Proces akredytacyjny trwał prawie 4 lata i zakończył się przyznaniem certyfikatów jakości TChP/PTChO 10 ośrodkom w Polsce, w tym Klinice Chirurgii Onkologicznej SPSK nr 1 w Lublinie (certyfikat znajduje się poniżej artykułu w załączniku).

źródło: okonet.pl

 

Artykuły - pozostałe
Dziś Dzień Dziecka, przed budynkiem SPSK 1 taki obrazek: wycieczka dzieci, które fotografują się z naszym Stasiem - lekarzem! W dodatku z jeszcze jednym, miłym koziołkiem. Wszystkim Dzieciom życzymy zdrowia i wiele radości!
Informujemy rodziców i opiekunów dzieci, które dotychczas korzystały z okulistycznych porad lekarskich przy ul. Chmielnej, iż od 1. czerwca br . Poradnia Okulistyczna Dziecięca zostaje przeniesiona na ul Langiewicza 6A (I piętro) . Poradnia dla
Szanowni Państwo, informujemy, iż od 1. czerwca 2023 r. następuje zmiana organizacji pracy Izby Przyjęć Ogólnej SPSK Nr 1 w Lublinie (IPO) , polegająca na zlikwidowaniu pionu lekarza dyżurnego. Oznacza to, że konsultacje lekarskie, w ramach tej Izby
Aktualizacja: 27 Kwiecień 2023 | Autor: Anna Guzowska