Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie

ogłasza nabór na stanowisko specjalista ds. instalacji i urządzeń elektrycznych

w Dziale Techniczno -Eksploatacyjnym

Główne obowiązki:

Samodzielne realizowanie zadań w zakresie:

  • sprawowania bezpośredniego nadzoru nad wykonywaniem prac w zakresie instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych;
  • koordynowania i uzgadniania wszelkich czynności związanych z eksploatacją instalacji i urządzeń elektroenergetycznych z pracownikami działu lub inspektorem nadzoru inwestorskiego;
  • opracowywania rocznych i wieloletnich planów remontów oraz konserwacji obiektów;
  • nadzór nad realizacją zadań remontowych, przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, dokonywanie odbiorów i rozliczanie zadań remontowych;
  • zlecania i nadzoru nad okresowymi przeglądami obiektów budowlanych oraz prowadzenie centralnego rejestru zleceń;
  • prowadzenia nadzoru  merytorycznego nad pracami zewnętrznych podmiotów gospodarczych;
  • umiejętność weryfikacji dokumentacji projektowej.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe;
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji stanowiska;
  • uprawnienia branżowe (minimum świadectwo kwalifikacyjne SEP E i D powyżej 1 kV);
  • znajomość prawa budowlanego oraz innych przepisów i norm w zakresie stanowiska pracy;
  • znajomość ustawy Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych, oraz Kodeksu postępowania administracyjnego;
  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność i zaangażowanie;
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • umiejętność kosztorysowania w programie Norma PRO;
  • znajomość oprogramowania AutoCAD.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje oraz staż pracy;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń;
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 10.04.2020r.

Miejsce składania ofert pracy:

Listownie na adres:

SPSK Nr 1 w Lublinie

ul. Staszica 16

20-081 Lublin

z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalista ds. instalacji i urządzeń elektrycznych” lub osobiście w kancelarii Szpitala przy ul. Staszica 16 pok. nr 8 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: jjanczarek@spsk1.lublin.pl

ogłasza nabór na stanowisko specjalista ds. budownictwa

w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym

  • sprawowania nadzoru inwestorskiego nad procesem inwestycyjnym i remontowym w zakresie obowiązków określonych w ustawie Prawo budowlane;
  • przygotowywania, prowadzenia oraz udziału w odbiorach robót budowlanych, w tym sporządzania rozliczeń finansowych zadań inwestycyjnych;
  • wykonywania kosztorysów inwestorskich robót budowlanych;
  • weryfikacji dokumentacji projektowej, w szczególności kosztorysów inwestorskich    oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych;
  • sporządzania i opiniowania projektów umów dla potrzeb Działu;
  • uczestnictwa w przygotowywaniu programów funkcjonalno-użytkowych i opisu przedmiotu zamówienia oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych.

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • znajomość procesu budowlanego oraz umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
  • umiejętność przygotowywania i rozliczania inwestycji, w tym rozwiązywania problemów branżowych związanych z realizacją robót budowlanych;
  • znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność weryfikacji dokumentacji projektowej;

  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych w programie Norma PRO;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz  zdobywania nowych doświadczeń;

z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalista ds. budownictwa” lub osobiście
w kancelarii Szpitala przy ul. Staszica 16 pok. nr 8 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: jjanczarek@spsk1.lublin.pl

ogłasza nabór na stanowisko Radcy Prawnego  w wymiarze pełnego etatu.

  • dokonywanie bieżących interpretacji obowiązujących przepisów prawa oraz udzielanie porad prawnych w zakresie przedstawianych przez Szpital zagadnień,
  • sporządzanie opinii prawnych i innych opracowań pisemnych (z uwzględnieniem
    przedstawienia propozycji rozwiązania zgłaszanego problemu formalno-prawnego),
  • opracowywanie projektów pism, umów i innych dokumentów,
  • sygnalizowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności
    w przedmiocie zmian istotnych w dziedzinie służby zdrowia,
  •  uczestniczenie w prowadzonych przez Szpital rokowaniach, posiedzeniach
    i negocjacjach,
  • uzgadnianie i opiniowanie pod względem formalno-prawnym projektów umów, porozumień, SIWZ,
  • uczestniczenie w postępowaniach przetargowych,
  • zastępstwo procesowe przed sadami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,
  • zastępstwo prawne w postępowaniach egzekucyjnych,
  • reprezentowanie Szpitala wobec towarzystw ubezpieczeniowych, policji, prokuratury, sądów oraz innych kancelarii prawniczych, a także samorządów zawodowych (Izby lekarzy, pielęgniarek i położnych), Rzecznika Praw Pacjenta i innych urzędów państwowych wg bieżących potrzeb Szpitala,
  • wykonywanie usług z należytą starannością zawodową, zgodnie z zasadami etyki zawodowej radcy prawnego;

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego potwierdzone wpisem na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych
  • Uprawnienia radcy prawnego (co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na tym stanowisku),
  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa medycznego (w tym zwłaszcza: udzielania świadczeń zdrowotnych, zawierania  i wykonywania kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, roszczeń odszkodowawczych kierowanych do Szpitala związanych z nienależytym wykonaniem świadczeń medycznych i naruszeniem prawa pacjenta, prawa badań klinicznych, prawa farmaceutycznego, prawa wyrobów medycznych),
  • Nastawienie na rozwiązanie problemu - myślenie biznesowe,
  • Komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole,
  • Elastyczność i otwartość;
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami - tematami równolegle.

Oferty należy składać w terminie do dnia 06.04.2020r.

Miejsce składania ofert : listownie na adres  SPSK Nr 1 w Lublinie ul. Staszica 16 z dopiskiem oferta pracy na stanowisko Radcy Prawnego lub osobiście w kancelarii Szpitala przy ul. Staszica 16 pok. Nr 8.