NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ - organizacja szczepień w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Lublinie

Jak zapisać się na szczepienie?

• Zadzwoń na całodobową, bezpłatną infolinię - tel. 989

• Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

• Rejestracja / informacje ws. szczepień przeciw COVID-19 w SPSK Nr 1 od PN. do PT. w godz. 8:00 - 15:00: tel. 81 524 78 56 (numer tymczasowy, do czasu uruchomienia dedykowanej infolinii, numer będzie wkrótce dostępny na naszej stronie)

Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego.

Przypominamy, że szczepienia dla pierwszej z uprawnionych grup - osób powyżej 80 r.ż. rozpoczną się 25. stycznia 2021 r.

UWAGA !   Obecnie wystawiane przez automatyczny system e-rejestracji skierowania na szczepienia błędnie wskazują punkt szczepień przy Szpitalu Tymczasowym w Lublinie - SZCZEPIENIA BĘDĄ REALIZOWANE WYŁĄCZNIE PRZY UL. RADZIWIŁŁOWSKIEJ 13 (a nie w siedzibie Szpitala Tymczasowego przy ulicy Dworcowej)

W SPSK NR 1 UTWORZONO DWA PUNKTY SZCZEPIEŃ, W DWÓCH RÓŻNYCH LOKALIZACJACH:

PUNKT SZCZEPIEŃ dla Szpitala Tymczasowego w Lublinie

• ul. Radziwiłłowska 13 (budynek Pałacu Lubomirskich, parter)
  • czynny 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 - 20:00

PUNKT SZCZEPIEŃ SPSK 1 - Zespół Poradni Specjalistycznych i POZ

• ul. Langiewicza 6 A
  • czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 13:00

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70.

Komunikat dotyczący transportu pacjentów na szczepienia

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu zorganizowanego przez Miasto, z którego będą mogły skorzystać osoby mające problem z poruszaniem się i dotarciem do punktu szczepień, w tym:
• posiadające orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności z kodem R lub N, lub
• I grupę inwalidzką z ww. schorzeniami,
• osoby powyżej 70. roku życia, mające obiektywne trudności w dotarciu do punktów szczepień.
Przewidując bardzo duże zainteresowanie seniorów tematem szczepień, Miasto uruchomiło specjalną infolinię dedykowaną szczepieniom pod numerem telefonu:

81 466 34 34  w godzinach pracy Urzędu Miasta, czyli 7.30-15.30

INFORMACJE DOTYCZĄCE SZCZEPIEŃ DLA RODZICÓW WCZEŚNIAKÓW:

zgodnie z wytycznymi MZ rodzice wcześniaków hospitalizowanych na Oddziałach Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka mogą wraz z tzw. grupą 0 być szczepieni przeciwko COVID-19.

Rodzice wcześniaków przebywających w SPSK Nr 1 w Lublinie powinni zgłaszać chęć zaszczepienia się personelowi oddziału, który udzieli wszelkich informacji na ten temat.

INFORMACJE DLA OSÓB UPRAWNIONYCH Z GRUPY "0" (pracownicy Szpitala, podmioty medyczne zewnętrzne, studenci):

Uprzejmie informujemy, że w związku z komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie został wyznaczony jako szpital "węzłowy" - organizujący punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Podmioty zainteresowane szczepieniami swoich pracowników prosimy o przekazanie do Szpitala list osób według załącznika.

Przypominamy, że należy uzyskać zgodę personelu na przetwarzanie danych w omawianym zakresie (załącznik nr 2). Listy osób wraz z oświadczeniami o zgodzie na przetwarzanie danych należy przesyłać na adres e-mail: szczepienia@spsk1.lublin.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Koordynatorką Szpitala ds. Szczepień Panią Eweliną Sulowską - telefon: 81 534 97 45 w godzinach 8.00 - 15.00

Aktualizacja: 18 Styczeń 2021 | Autor: Anna Guzowska